Payday Loans

Zoek een boek



Mijn winkelwagen


10% korting
op al uw aankopen?

word aandeelhouder


Verfijn deze resultaten
Gevonden auteurs :

Louatah Sabri

Genre :

Literatuur

Verschijningsdatum :

Recent

2017

De Groene Waterman. Een huis voor boeken, cultuur en ontmoeting

 
Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 8 van ongeveer 8 voor Sabri + Louatah
Door Sabri Louatah & Marga Blankestijn...
| Gebonden boek
€ 24,99
De Franse bruiloft van Sabri Louatah is een meeslepende familiegeschiedenis en politieke thriller in een. Het is het eerste deel van een serie. Een aanrader voor lezers van Stieg Larsson, Herman Koch ... Meer
Door Sabri Louatah & Marga Blankestijn...
| Gebonden boek
€ 21,99
Broers, vijanden van Sabri Louatah is het ongekend spannende tweede deel in de Franse romanserie De wilden. Was deel 1 al een achtbaan, deel 2 is helemaal verslavend! De serie is een familiegeschieden... Meer
Door Louatah, Sabri...
| Ingenaaid boek
€ 20,95
Politik und Intrige - die groe franzsische FamiliensagaAm Vorabend der franzsischen Prsidentschaftswahlen erschttert ein Attentat die Nation. Opfer ist Idder Chaouch, der erste Kandidat ... Meer
Boek niet op voorraad
Door Louatah, Sabri...
| Ingenaaid boek
€ 18,95
Nach dem Anschlag auf Prsidentschaftskandidat Idder Chaouch steht Frankreich Kopf. Der Kandidat hat knapp berlebt, doch es ist nicht sicher, ob er sein Amt jemals ausfhren wird. Whrenddes... Meer
Boek niet op voorraad
Door Louatah, Sabri...
| Ingenaaid boek
€ 18,95
Das Land ist in Aufruhr. Noch immer ist es den Anti-Terror-Einheiten nicht gelungen, Nazir Nerrouche dingfest zu machen. berdies zeigen die Ermittlungen, dass seine Verbindungen bis in die h... Meer
Boek niet op voorraad
Roman
Door Louatah, Sabri...
| Ingenaaid boek
€ 23,95
Boek niet op voorraad
Roman
Door Louatah, Sabri...
| Ingenaaid boek
€ 20,95
Boek niet op voorraad
Door Louatah, Sabri...
| Gebonden boek
€ 20,95
With the pace of a modern thriller together with the ambition of 19th century literary epics, this is a gripping new saga told over four volumes. Will appeal to fans of }The Wire{ and }The Sopranos{ Meer
Boek niet op voorraad
Openingsuren
van maandag t.e.m. zaterdag
van 9u30 tot 18u.
De Groene Waterman
Wolstraat 7 - Antwerpen
Tel. 03/232.93.94
 

algemene verkoopsvoorwaarden